Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

 

 

           COMCOM Tekstil Turz. Elk. Elektronik Süs Eşy. Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında Kocaeli, İzmit’te perakende mağazacılığı ile ticari hayatına başlamıştır.

           COMCOM, 2000 yılında müşterilerinin göstermiş olduğu yoğun ilgi ile, COMCOM ismini tescil ettirerek kurumsallıkta ileri bir adım daha atmıştır.

           COMCOM, 2003 yılında Kocaeli’nde kendi markası ile çorap üretimini gerçekleştiren ilk firmadır.

           COMCOM, 2006 yılında perakendecilik alanında NAZAAR BAZAAR markasıyla bijuteri, takı ve aksesuar alanında yeni mağzasını hizmete açmıştır.

          COMCOM, 2007 yılında üretim yelpazesine kendi markası ile ERKEK BOXER KÜLOT, SPOR GİYİM, ÖZEL GÜVENLİK, ARAMA KURTARMA VE İŞ ELBİSELERİ imalatını ekleyerek üretim hayatına başlamıştır.            

           COMCOM, bu güne kadar ticaret hayatındaki perakendecilik ve üretim deneyiminden kazandığı tüm birikimleriyle e-ticaret hayatına başlayarak siz müşterine mutlulukla sanal ortamda hizmet vermektedir.COMCOM, sattığı ürünlerini kaynağından tedarik ederek, siz müşterilerine her zaman moda ve kaliteyi daha uygun fiyatlarla sunmaya 250 m2 lik mağazasında devam etmektedir.

          COMCOM, Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirerek Milli Kültürümüzün Bir Parçası Olan TÜRK DESEN VE MOTİFLERİ'NİN genç kuşaklara aktarılması ve gençlerin el becerilerini geliştirmesi amacıyla, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma sonucu 2003 yılında ÇORAP DESEN VE MOTİF YARIŞMASI Düzenlemiştir.

Çorap desen ve motif yarışması ödül töreni

 Yarışma'da dereceye giren öğrencilere, Kocaeli Ticaret Odasında düzenlenen törenle çeşili ödüller verilmiştir.Ödül töreninde, Kocaeli Vali Yardımcısı Hasan KARAKAYA Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Şaban SARIGÜLLE, Seka Planlama Daire Başkanı Abdurrahman TÜRKOĞLu, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Necdet  EKSEN, Türk Ocağı Kocaeli Başkanı Süleyman SEYHAN, İzmit Terziler Odası Başkanı İsmail ÇEVİKEL, İKM Başkanı Okan OKTAY, İşadamı Veyis YANIKKAYA, Nuri ERTURAN, Öğretmenler, Öğrenciler ve Diğer katılımcılar Hazır Bulunmuşlardır.